Главная

Лист-повідомлення про настання форс-мажорних обставин
 

Шановні учасники!

Вимушені Вам повідомити, що у зв’язку зі збройною військовою агресією Російської Федерації проти України, що стало підставою введення воєнного стану з 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та продовження строку дії воєнного стану в Україні з 05 години 30 хвилин 26 березня 2022 року строком на 30 діб, відповідно до Указу Президента України від 14 березня 2022 року №133/2022 «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні» є факт настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), що тимчасово унеможливлюють виконання договірних зобов’язань.

           На більшій частині території України, в тому числі на території м.Київ, агресором ведуться активні військові дії, що становлять реальну загрозу життю та здоров’ю мирного населення.

28.02.2022 року Торгово-промисловою палатою України (далі – ТПП України) розміщено офіційний лист № 2024/02.0-7.1, адресований усім, кого це стосується, яким ТПП України засвідчила, що зазначені обставини (військова агресія Російської Федерації проти України) з 24 лютого 2022 року до їх офіційного закінчення, є надзвичайними, невідворотними та об’єктивними обставинами для суб’єктів господарської діяльності та/або фізичних осіб по договору, окремим податковим та/чи іншим зобов’язанням/обов’язком, виконання яких/-го настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання відповідно яких/-го стало неможливим у встановлений термін внаслідок настання таких форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).

Повідомляємо Вам, що договірні зобов’язання по раніше укладеним договорам є дійсними, керівництво компанії залишається на території України та гарантує поновлення виконання зобов’язань та вирішення всіх питань, пов’язаних з їх виконанням після стабілізації ситуації ( у тому числі скасування воєнного стану на території Україні).

Підтвердження настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) знаходиться за посиланням https://ucci.org.ua/uploads/files/621cba543cda9382669631.pdf

Слава Україні і кожному Захиснику!

НАПРЯМИ ВИСТАВКИ 

flat4

Розумний будинок

Кожному з нас хочеться жити в сучасному і технологічному будинку, де процеси будуть автоматизовані, а єдиний сервіс даватиме можливість стежити за всім, що пов’язане з нашим житлом. Технології створення таких «розумних рішень» вже щосили масово використовуються у всьому світі, проте і серед них потрібно виділити саме ті, які відповідатимуть нашим запитам і умовам.

flat1

Розумне місто

Smart технології – це не щось зі світу фантастики. Маса реалізованих проектів, існуючих розробок і стартапів по всьому світу доводять це щодня . Зробити місто розумним і комфортним – не лише завдання міської влади, адже ми пам’ятаємо, що все починається з кожного з нас та спільними зусиллями ми упроваджуємо нові технологічні рішення!

flat3

Енергоефективність

З кожним новим опалювальним сезоном ми всі приходимо до думки, що впровадження сучасних енергозберегаючих технологій зможе полегшити нам життя. Саме на нашому майданчику ви отримаєте відповіді на питання: як заощадити кошти; як мінімізувати втрату енергоресурсів; які технології дають значний ефект енергозбереження і як зробити житло якіснішим і комфортнішим.

Iot — рішення

Багато хто вважає, що поняття «Інтернету речей» нерозривно пов’язане з мережею, якою ми користуємося щодня. Можна уявити собі картину, де безліч пристроїв, об’єднаних в єдине ціле через глобальну мережу, обмінюються даними між собою і серверами і створюють цифрову картину світу без діяльності людини. Це майбутнє — яке вже поруч!

flat2

Автоматизація будівель

Один з найважливіших напрямів в області будівництва і управління інженерними системами. Автоматизована система дозволяє організувати централізоване управління, контроль і діагностику всіх інженерних систем будівлі за рахунок використання інформаційних технологій і інтеграції цих технологій в єдину інфраструктуру. Саме це дозволяє економити ресурси та кошти.

Audio/Video

Дізнайтесь, як за допомогою Центрального управління підключати сотні гаджетів та обладнання, відстежувати їх стан і управляти ними. Сучасне обладнання допоможе вам встановити надійний двосторонній зв’язок між пристроями. Всі ми йдемо до того, що окрім видаленого управління ми акцентуємо увагу на якості звуку та відео!

SMART BUILDING — шоста міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові та українські досягнення в області інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності і  smart рішень для створення «Розумного будинку» і «Розумного міста».

Це єдиний майданчик в Україні, який об’єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій.

Відвідати захід зможуть всі бажаючі – від споживачів до технічних директорів крупних компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міських адміністраційijcnf

ЧОТИРИ ОСНОВНІ НАПРЯМКИ НА ОДНОМУ МАЙДАНЧИКУ

МАТЕРІАЛИ ФОРУМУ 2021

АРХІВНІ ВІДЕО

ОСТАННІ НОВИНИ

Офіційний Партнер заходу та Партнер IoT-рішень...
Концепція «розумного міста» включає щонайменше 10 компонентів: системи моніторингу...
Економія електроенергії полягає в ефективному використанні енергоресурсів шляхом застосування ...
Мобільний оператор Vodafone Україна проаналізував, як змінились вподобання ...
Урбанізація майбутнього: як потрібно розвивати сталі й розумні міста...
Уряд прийняв історичну постанову ...

СПОНСОРИ ТА ПАРТНЕРИ 2021

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ТВ-ПАРТНЕР
ТЕХНІЧНИЙ ПАРТНЕР
ПАРТНЕР РЕЄСТРАЦІЇ
ПАРТНЕР ТРАНСЛЯЦІЇ
WATER-ПАРТНЕР
HR-ПАРТНЕР
АВТО-ПАРТНЕР
СOFFEE ПАРТНЕР

ЗА ПІДТРИМКИ:

МЕДІАПАРТНЕРИ

ГЕНЕРАЛЬНИЙ НОВИННИЙ ПАРТНЕР
лого-Build Portal
ГЕНЕРАЛЬНИЙ ІНТЕРНЕТ-ПАРТНЕР
partners-logo__44ua
ОФІЦІЙНИЙ МЕДІАПАРТНЕР
ТВ-ПАРТНЕР

ПАРТНЕРИ З РОЗМІЩЕННЯ