KyivBuild

Раді вам повідомити, що паралельно з Форумом Інтернет Речей та Смарт Білдінг відбудеться міжнародна виставка KyivBuild (4 павільйон / 1 поверх)!

 

KyivBuild Ukraine 2020 — Міжнародна будівельна та інтер’єрна виставка в якій щорічно беруть участь понад 150 компаній — виробники і постачальники будівельних, оздоблювальних матеріалів та інструментів, техніки і обладнання.

Серед розділів виставки KyivBuild Ukraine 2020: Будівельне обладнання, Будівельні матеріали, Ізоляція та фасадні системи, Інтер’єр, Ландшафтна архітектура,  Лакофарбова продукція та Інструмент.

 

     Синергія будівельної виставки KyivBuild та SmartBuilding сприятиме максимальній ефективності та збільшить практичну привабливість експозиції для бізнес-аудиторії.

 

          Ділова програма виставок насичена бізнес-заходами та задовольнить всіх відвідувачів:

            — Майстер-класи від Ліги Майстрів та ключових брендів.

    — Міжнародна науково-технічна конференція «Застосування нових матеріалів і технологій захисту, гідроізоляції, укріплення конструкцій об’єктів спеціального призначення підвищеної надійності».

            — Презентація інноваційної тонувальної машини для фарб та сумішей «Collomix»
за участі Всеукраїнської спілки виробників будматеріалів.

            — Лекторій для дизайнерів та архітекторів.

Кожен з 3-х днів на KyivBuild Ukraine та SmartBuilding буде насичений безліччю подій та допоможе відвідувачам збільшити кількість контактів і зустрічей, організувати оптимальний графік роботи, знайти нових партнерів та оцінити ринок і конкурентне середовище галузі.