Vodafone

Інноваційний Спонсор Форуму — Vodafone Україна — Провідна телеком компанія в Україні, яка надає цифрові послуги, включаючи мобільний зв’язок, 4G і 3G інтернет, фіксований доступ до інтернету і мобільне телебачення. Близько 20 млн клієнтів сьогодні користуються послугами Vodafone. Vodafone розвиває нові технологічні послуги — інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітику великих даних, Mobile ID, Фінтех послуги, хмарні сервіси.

Vodafone першим в Україні запустив сервіс електронного цифрового підпису на базі технології Mobile ID. Vodafone Україна і Харківська міська рада запустили загальнонаціональний проект Vodafone Smart City, який передбачає впровадження «розумних» технологій від Vodafone, розроблених в глобальних R & D-центрах оператора і успішно застосовуються в європейських містах, в систему муніципального управління та соціальні сфери суспільного життя. Рішення будуть реалізовані на базі європейської IoT-платформи Vodafone за прикладом Лондона, Амстердама, Мюнхена і Лісабона.

У січні 2020 року Vodafone запустив в експлуатацію мережу для інтернету речей на базі технології NB-IоT. Vodafone Україна підключений до глобальної IoT-платформи Vodafone, — світового лідера в області IoT-рішень. Таким чином, українські клієнти Vodafone зможуть отримати доступ до кращої світової платформі, щоб системно і централізовано керувати IoT-рішеннями в своїх компаніях.