vodafone_partner_iot_rishen

Офіційний Партнер та Партнер IoT-рішень — компанія Vodafone

Vodafone — один з лідерів телекому в світі. Оператор працює в 70 країнах, надає послуги понад 300 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 27 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. В Україні послугами Vodafone користуються 19 мільйонів клієнтів.

В усіх країнах, де працює Vodafone, головною метою компанії є впровадження та розвиток новітніх технологій зв’язку. В Україні Vodafone розвиває інтернет речей (IoT), технології та рішення для Smart City, аналітику великих даних, Фінтех послуги, хмарні сервіси. Для цього Vodafone Україна застосовує передовий світовий досвід — технології та рішення, які підтвердили свою ефективність та дозволяють досягати найкращих результатів.

У 2020 році Vodafone запустив в Україні мережу для інтернету речей на основі технології NB-IоT. Ця мережа працює на базі глобальної IoT-платфори Vodafone  – світового лідера в області IoT-рішень. Таким чином, українські клієнти Vodafone отримали доступ до кращої світової платформи, яка дозволяє системно і централізовано керувати IoT-рішеннями в будь-яких сферах бізнесу та комунальному секторі. Наприклад, протягом минулого року на базі мережі NB-IoT реалізовано пілотний проект «Розумний облік» (Smart Metering) з метою модернізації систем обліку води водоканалів в різних містах.

Клієнти Vodafone Україна користуються найшвидшим інтернетом, адже Компанія є лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Також, Vodafone Україна має рекордне покриття мережі 4G у діапазоні 900 МГц.  Ця мережа, побудована лише за 5 місяців минулого року, охоплює невеличкі українські міста та села, в яких раніше швидкість мобільного інтернету була недостатньою для повноцінного використання цифрових технологій. Тепер, близько 4 мільйонів українців — мешканці 4700 населених пунктів, можуть вчитися та працювати онлайн, користуватися цифровими державними послугами та іншими перевагами цифрового світу.

Клієнти Vodafone Україна користуються найшвидшим інтернетом, адже Компанія є лідером за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Також, Vodafone Україна має рекордне покриття мережі 4G у діапазоні 900 МГц. З початку будівництва в липні минулого року ця мережа охопила невеличкі українські міста та села, в яких раніше швидкість мобільного інтернету була недостатньою для повноцінного використання цифрових технологій. Тепер мешканці підключених населених пунктів можуть вчитися та працювати онлайн, користуватися цифровими державними послугами та іншими перевагами цифрового світу. Будівництво триває.

Знайомтесь ближче з нашим Партнером на Форумі!